Vloženo: 25. června 2018

Naši školu dnes navštívila paní Vagnerová z americké ambasády v Praze. Žáci naší školy spolu s paní učitelkou paní Kamenářovou byli pověřeni vypracováním projektu o panu Karlu Jonášovi, slavném malešovském rodákovi. Na projektu se podíleli žáci V.-IX. třídy. Žákyně VII. a VIII. třídy provedly prezentaci o životě pana Jonáše. Součástí projektu byla i výtvarná soutěž. Výběr úspěšných prací provedla komise ve složení ak. malířka paní D. Koutská, MgA. K. Kučerová (ilustrátorka a grafička) a žákyně naší školy M. Filipová (IX.tř.). Prezentace věnované Karlu Jonášovi a výtvarné práce žáků budete moci zhlédnout v místním muzeu po jeho otevření.

Galerie