Nominace říjen

• Lenka Kolmanová

Vloženo: 31. října 2021 v 19:40

V měsíci říjnu udělili učitelé následující pochvaly/nominace:

• za přípravu na Ležácké veršování: Kateřina Šilhánová, Ondřej Rebec, Šárka Vlčková, Štěpán Žatečka (4. tř.), Zuzana Hýblová, Tereza Hálová (8. tř.),  Piotr Piotrowski, Aneta Hebrová, Barbora Janatová a Adéla Veselá (9. tř.)
  • za recitaci na oslavách 28. října: Jakub Pospíšil, Šárka Vlčková, Jan Pavel Skála, Ondřej Rebec, Adéla Kratochvílová, Natálie Melicherová, Marianna Martinková (4. tř.)
  • za spolehlivé plnění zadaných úkolů a za dobrou spolupráci v hodinách ČJ a D: celá 6. tř.
  • za aktivní práci v hodinách zeměpisu: Václav Černý, Kryštof Knol, Jan Martínek (6. tř.), Kristýna Svobodová, Dominika Vondřejcová, Martina Vondřejcová (7. tř.) a Matěj Pelikán (8. tř.)
  • za 100 % domácí přípravu a nadstandardní aktivitu v hodinách matematiky: Tereza Vajglová (8. tř.) a za zodpovědnou přípravu a následné odborné zpracování 1. LP z fyziky: celá 6. tř.